Duben 2008

už je středa :o))

30. dubna 2008 v 15:11
Ahojda lahojda :D, tak jakpak se dneska máte? :o) Já celkem fajně. No ve škole těžká nuda.. v zemáku jsme dělali pitomé křížovky.. luštili jsme je ve dvojicích.. no a já ji luštila s jedním klukem, který na to není kdovíjaký frajer.. a víte jak jsem na tom s zeměpisem já, tkž si asi dokážete představit, jak to dopadlo.. :D Jináč těžá nuda.. a z matiky asi dostanu jedničku, páč jsme věděli, co tam bude .:DD ale jinkak bych měla asi dvojku.. totiž včera jsem se učila.. :DD. V hudebce děs běs, ale učitelka je nemocná, tkž nemohla moc mluvit, tkž to bylo etě v klidu.. A za chvíli jdu na ten voliš :o) A zítra volnooo a za chvíli už pááátek :o))) Jupíí jupíí :o) Tak se mějte krásně. papapa :o)

už je úterý :DD

29. dubna 2008 v 21:31
Tak jsem zase tady :o). Dneska jsem byla na tréninku a trénovali jsme veku. Bylo to super :D Mám to tam mnohem radši, páš si člověk připadá tak volnější. A zítra máme zápas :o)) Už se celkem těším, i když soupeř je celkem lehký. Ve škole děs běs.. nějak to přestávám stíhat.. a ve všem se orientovat.. pstě tak proplouvámm :D a to je špatně, páč pak skončím jako dělník.. Dneska jsem se učila matiku a ještě musím zemák.. :o(( ale vydím to bledě.. A do školy možná pojedu na kole.. Jakože ještě nevím, uvidím, jak se mi bude ráno chtít, ale jak se znám tak asi ne, páč jsem hrozně líná.. Tak já se jdu asi učit, protože už je to se mnou opravdu hrůza... Nevím, proč pořád dokola všechno řeším.. Od toho co mi jde a co ze mě bude až po různé vztahy.. je to hrůza, kdybych radši dělala nějaké užitečnější věci. Nj jenže to já ne.. radši budu celé odpoledne ležet na posteli a nudit se než bych se začala učit.. Jsem opravdu hrozná.. No ale už melu pořád to samé dokola a vás to určitě nezájímá ( nedivím se vám :DD). Takže papappaa :o)

Úvaha?? no to asi nn :D

28. dubna 2008 v 22:39
Víte nad čím jsem přemýšlela? Že vlastně když je člověk šťastný, myslím jako dlouhodobě spokojený, vyrovnaný, tak si ani nedokáže představit, že by se z něj mohl stát nešťastný člověk. A pstě dělá různé věci a kraviny a bere to, že všechno nějak dopadne. Nebojí se dělat velká rozhodnutí, páč si říká že to nějak zvládne. A pstě když vidí, že je to špatně, tak si řekne, že to nějak dopadne ostatně jako vždycky. A věří, že to je jen rátkodobý stav. Jenže když se to nezačne vracet do starých kolejí, tak se z tohoto člověka stane člověk nešťastný člověk a vidí všechno jinak.. Dalo by se říct, že už je chytřejší a že vše vidí realističtějšíma očima a dokáže přemýšlet nad situacemi a nevidí jen to dobré.. Ale je to dobře?? Možná že je chytřejší a schopnější, ale už ztratil idylu o světě, ve kterém bylo dříve vše jen dobré a všechno nějak samo dopadlo.. Už vidí, že je to někdy pěkný boj a všechno dopadnout dobře nemusí...

Budu rozumná :D

28. dubna 2008 v 18:56
Tak jsem si tak dneska říkala, že nepůjdu na trénink, páč toho mám celkem dost a začnu se pilně učit :o). Špecielně jsem si vytáhla na zahradu deku a učení, vzala sešit, lehla si a... místo abych se učila jsem usla :DD. Bylo to ale fajn.. nechat na sebe dopadat sluneční paprky a pstě na chvíli vypustit.. na nic nemyslet.. být volná.. :DD. Nj zato zítra zase tak moc volná nebudu :D. A po škole jsem celý den chodila s roztrženou silonkou, ale nemohla jsem si je sundat, páč mám chlupaté nohy... :D A musím se učit angličtinu a francouzštinu, ať jsem chytrá holka a můžu bez problémů cestovat po světě. :O)) A fyziku zase pro, abych neměla čtyřku na vysvědčení a potom mě vzali na vysokou školu :o). Jojo dneska budu rozumná.. :D. Nejraději bych šla běhat, ale to nemůžu.. měla jsem jít dříve ale to jsem byla líná.. Tkž smůla.. můžu si za to sama.. Za všechno si může člověk sám.. i když se to někdy nezdá... no ale jsou i výjimky :D Už zase melu kraviny.. chjoooo. Tak se jdu vzdělávat a jsem za to ráda.. Musím rozvíjet svoji osobnost.. co by za to dali děti v Africe... :D ne není to vůbec vtipné tkž :/ chudáci.. Tak *Bye Bye* :o)

blogy?? shupaaa :o))

27. dubna 2008 v 22:11
Víte, tak jsem přemýšlela nad blogama. Nad tím jak se tu tak najednou objevily a člověk může mít svoji internetovou adresu tak jednoduše, že to zvládne každý. ( dokonce i já :D) Je plno různých druhů blogů... Některé píšou o různých osobnostech a tak o všem možném jen ne o sobě. Pak je plno, které slouží jako deníčky a kde lidé píšou své názory, myšlenky atd.. Prostě lidé píší o sobě nebo o všem jiném.. a jsou samozřejmě různé propagační atd. A každý blog je vlastně jiný, originální a krásný :o). Některé blogy jsou tak upřímné a lidé tam píšou svoje pocity a myšlenky, které by se třeba někomu báli říct... A píšou je někam, kde si je může kdokoliv přečíst.. zvláštní že :D. A le já patřím k těmhle lidem... prostě mám pocit, že moc lidí si to stejně nepřečte, pááč to nikoho moc nezajímá a hlavně mě nikdo nezná.. Tady se proostě nemusím bát nebo stydět.. přetvařovat a chtít se někomu zavděčit.. A je tu plno úžasných lidíček, kteří si to moje kecy i čtou a píšou komentáře :o) jsem za ně opravdu moc ráda :o)) myslím si, že lidé, kteří si čtou moje články pravidelně mě znají mnohem lépe než lidé, s kterýma jsem v reálném životě. A toto mi přijde opravdu děsivé a hrozné... ale třeba je jen podceňuju :D No každopádně jsem moc ráda, že existuje stránka blog.cz :o)).

Přítel není kecal ale jednal

27. dubna 2008 v 21:31
Někdy opravdu ničemu nerozumím.. Víte pstě jsem se nechtěla přizpůsovat nebo nějak měnit. Ale pak už mě to přestalo bavit a tak jsem to začala přijímat, tak jak to je a vlastně jsem si na to začala zvykat a vlastně se přizpůsobovat.. Pak se ale stane něco a vy si řeknete, proč se přizpůsobovat?? Proč by to měl člověk udělat?? Kvůli nějakým pitomcům, kteří si žijí svůj život a na vás žádné ohledy neberou?? JJ ono to přizpůsobení je obrana před depresemi atd. Páč jinak nejste spokojeni.. Nejradši bych některé lidi pěkně vyfuckovala.. lezou mi na nervy a pstě si s nima nerozumím. ale pak bych zůstala upe sama a to radši budu s nima.. Nj smutné.. :D A nebo všechno moc hrotím a nevážím si toho, co mám?? Někdy sama nevím.. jj není to přesně ono, co bych chtěla, ale i tak to nemusí být špaté ne? Člověk, s kterým si naprosto rozumím a jsem s ním strašně šťastná ( a není to kluk :D) je bohužel ale dosti daleko. Jo mohlo by to být asi i horší alee i stokrát lepší... ale lepší je mít vzpomínky než nic :o). Ale někdy to pěkně bolííí. Ale i tak jsem za to všechno ráda :o). Byla jsem zvyklá být s někým pořád. Dělat stejné věci.. mít takovou jistotu a superní kamarádku, které jsem mohla všechno říct. Ale přijde mi, že ostatní lidé takoví nejsou. Že se nechcou na někoho tak vázat. Jsou takoví samostatní a soběstační. Je to asi lepší, ale já jsem ráda s lidma... já nechci být sama. Pstě je to úžasné vědět, že máte někoho, na koho se můžete spolehnout a s kým trávíte svůj volný čas a ne někoho, kdo o tom jenom mluví.

už zase neděle :(( :D

27. dubna 2008 v 17:43
čzustee, tak jsem konečně změnil ten design, ale sama nvm, jesli to je dobře :DD No ještě uvidím, jestli ho trošku nezměním.. Jináč jsem dneska byla na Smrku :D. No jakože moje fyzička je na tom dost bídně, ale snad se to zlepší.. :o). Jináč jsem se celé odpoledne učila fyziku a upe zbytečně, páč vůbec niv neumím.. ale už to radši neřeším :DD Taťka má teď psychickou depresi, páč to taky nevypočítal :DD. Nj horší bude až propadnu.. :DD. Jináč se psě musím jít učit, páč my vychází samé trojky :o((. A včera byl můj nejbestovnější den :D. Byla jsem s nejbestovnějším človíčkem a bylo to pstě shupaa :o)). Díky moc :o)). Tak já sde letím zase učit :( papapapky :D

jj melu trochu z cesty :DD

26. dubna 2008 v 19:53
Když potkáš štěstí, chytni se ho a už si ho nenech utéct.
Horší je, když zakopneš :D nebo pstě nemáš tak dobrou fyzičku :DD AA proto sport forever :DD A nebo si kup kolečkové brusle a nech se jen tak vézt :D.
njn už jsem zase celkem pubertální :D dělám si srandu, z tak vážných věcí :D ale to jsem pstě já :DD ale abyste si nemysleli.. tak umím i přemýšlet nad hlubokýma věcma.. i když to tak teď nevypadá.. ale mám pstě dobrou náladu :DD Njn ale měla bych si kouit kolečkové brusle, aby mě hned nepřešla :DD

Peníze = štěstí ???

26. dubna 2008 v 19:08
" Štěstí je tak krásná a přepychová věc, ale prachy si za něj nekoupíš. "
Ale k čemu vám ty peníze jsou?? Důležité je být šťastný.. Peníze nám vlastně slouží, jako prostředek ke štěstí. A když už ho máme, tak je nepotřebujeme.. Šťastni ale nejsme z materálních věcí.. nejvíce šťastni jsme díky lidem. Ale nebýt peněz, tak nemáme ani jídlo, ani kde bydlet a nemohli bychom hledat to velké štěstí :o). Tkž bychom neměli nikdy zapomenout, že peníze nejsou naše štěstí, ale jen prostředek k tomu, abychom ho mohli jít konečně hledat :o).

mooc dlouhé nečíst!!! :D

23. dubna 2008 v 23:40
tak jsem si dělal zase iq test. No nějaký podivný jenom na netu, ale poslední dobou si je dělám nějak často.. :D už třetí :D a pokaždé mi vyjde něco jiného.. jakože pohybuje se to blízko sebe :o). A za tenhle jsem platila padesát korun, ale všimla jsem si toho až když jsem to poslala :DD. A tak by měl být asi nejspolehlivější ne :D, no vyšel mi na něm nejlepší výsledek t těch tří, tkž je určo nejspolehlivější :DD. No možná už jsem to trošku natrénavla, když jsem to dělala už potřetí, ale pššššt :DD Tak si říkám, že jsem si ho měla udělat ve škole, ale to jsem etě neměla takovou potřebu si něco dokazovat.. nebo spíše jsem se bála, že bude hoodně malé.. :D ale svůj strach už jsem překonala :DD Jináč pořád nemůžu usnout, páč ani nvm proč :DD ale pstě to nejde.. :D A čtu Princezna nad propastí a je to upe božííí :o) JJ vím na střední číst etě románky je ostuda, ale smůla :DD stydím a stydím.. ale neodolám :DD Zítra máme na sedm a blah blah.. total nic neumím a blah blah ale mě je to fuk!!! Mám pstě jiné priority v životě a zatím to takovým stylem celkem zvládám, no jakože na trojky ale což.. a vůbec mi to nevadí.. :D Asi nepůjdu na trénink, páč se mi vůbe nechce.. a nvm, co budu dělat.. a v pátek jdu s kámoškou běhat a etě něco, ale moc to tu nechcu rozvádět, abych to nezakřikla.. tkž zatím pššššt :DD neřešte jsem fakt total mimo :DD Nj a e to zuase totaldlouhé tkž nečtěte!! :DD

titulek neznámý

23. dubna 2008 v 21:03
Život je boj, ale když se daří, tak je úžasný. Jenže když se nedaří, tak je včechno v háji. Prostě když jste v áji sami.. pstě nemáte kamarády, kluka nebo propadáte atd.. tak se s tím dá pstě něco dělat.. snažit se měnit povahu, přístup, hledat v tom to pozitivní, ale nakonec to jde. Ale co když se děje něco za co vy vůbec nemůže a nemůžete to ovlivnit?? Pstě nestačí jen se snažit, ale pstě to nezáleží na nás.. A to je všechno v háji.. a v tu chvíli si člověk přeje mít zase ty svoje problémy a mít depky z nich.. a pak se třeba zaměří na ně a to ostatní ignoruje.. Jenže ono to tu pořád je!! A vždy to přijde v nejméně vhodnou chvíli.. Kydž už se člověk cítí šťastný, tak se to objeví a všechno je v háji. Mám všeho plné zuby. Těch šťastných lidí, kteří si sami vyvolávají problémy z ničeho.. a pstě všeho... Už adši jdu.. nechci vám kazit vaši dobrou náladu :o)

njn celá já :DD

23. dubna 2008 v 14:55
Ahojte, taak dneska byl zvláštní den.. No spíše ZSV... BTW dostala jsem dvojku ze zemáku a to jsem se to učila ve škole :DD No ale zpátky k té ZSV. No nějaký kretén napsal do třídnice, službu na mazání tabule na tři týdny dopředu a všude byla jedna holka.. No a tak se to začalo řešit.. co kdo proti ní má a že to je něco jako šikana.. No podle mě to zase mooc hrotí, páč to někdo napsal jenom tak ze srandy a moc to neřešil.. :D no ale možná, že to má svůj hluboký význam, který nikdo nepochopil... No ale každopádně to bylo drsné, páč si to ta holka vzala hodně osobně a řešilo se to celou hodinu. Jako podle mě to ten dotyčný nijak šikanovně neřešil a udělal to pstě z prdele.. ale zase té holce se taky vůbec nedivím... No jako ono to je složitější, ale já to tu nechci moc rozebírat, páč kdyby si to přečetl někdo nepovolaný, tak je asi po mě :DD Učitelka prý poznala písmo, tyk jsem zvědavá.. :D ale podle mě to podle toho nemůže poznat, páč to mohl kdokoliv zfalšovat. Tak doufám, že není podobné mojemu. :DD No každopádně z toho plyne, že když je někdo trošku jiný, tak si každý myslí, že je špatný.. A nic není černé ani bílé.. No tak změňme téma.. :o) tak na ten tábor nakonec pojedu :DD. Tak se upe mooc těším :o)) A přišla jsem na to, že jsem upe nijaká.. no jakože pstě vůbec nvm, co si mám o čem myslet.. jakože vytvořím si na něco názor, ale třeba chápu chování těch lidí i těch a tak nvm, na jakou stranu se mám dát :D a v konečném finiši vlastně nevím, co si mám o tom myslet.. :D a tak je to se vším.. pstě vůbec nevím, jaká vlastně jsem.. jestli chodím na správnou školu... ani pstě nic.. tak nvm jestli je to normální v tomhle věku a nebo jsem pstě neschopná :DD Ale přijde mi, že všichni už jsou takoví v pohodě.. no nvm.. rači neřešte :DD Ale pstě dyž nad čímkoliv přemýšlím tak to nemá hlavu ani patu a mám v soběě hrozný zamatek a tenhle stav mě hrozně rozčiluje, páč si pak pipadám jako totalni pako, když o sobě nvm total nic.. :DD A když to někomu řeknu, tak říká, že on to tak nemá... tak nvm, jestli si to nechce přiznat :D nebo jestli všechno moc řeším a mají to tak všichni jenom jim to přijde jako normální, a nebo jsem pstě divná :DD No myslím, že je to tím věkem :D Určitě.. :DD tak u letím papapapky :o)) BTW dneska jsem bulla hudebku :o((


jujky letní tábor.. :o)))

22. dubna 2008 v 21:09
Ahojte :o)) Tak dneska byl celkem slabší den, ale teď mám upe hafec dobrou náladu :D. Ani nevím proč :DD. No vlastně celkem i jo.. Pojedu totiž o prázdninách na francouzský tábor :o)) No ono to budu mít za rohem.. blíže než do školy :DD a domů budeme vždycky na noc jezdit. Bude to sedm dní, kdy budeme mluvit jenom francouzsky a dělat nějaké ruční práce :(( to je sice blbé, ale jináč to bude super :o)). No teď už jenom doufám, že tam bude etě místo.. páč tam bude asi jenom osm lidí :DD Bude to mazec, páč francouzsky moc neumím.. ale tak doufám, že se zlepším :DD Bylo by to božíííí. Jenže moc nevěřím, že tam bude etě volné místo.. No uvidíme :DD. Jináč jsem byla dneska na tréninku, kde mě to total nebavilo a nešlo mi to... Njn celkem smutné.. a taky total neumí niic na klavír a do školy :(( Ale to jsou ty horší stránky dneška.. Jináč jsem byla v knihovně a půjčila jsem si románky... vím, že je to ostuda, ale už jsem to nemohla vydržet a našla jsem upe superníí pokračování upe božííích... :o)) Ale etě jsem je nezačala číst.. :D ale jinak samozřejmě čtu velmi inteligentní knihy.. :DD. Tak zatím paáaáaáaáaápky :DD

Ať žijou hvězdy :DD

21. dubna 2008 v 15:33
Čzuste lidičci, tak jsme dneska byli na té exkurzi a celkem to šlo.. No v hvězdárně byla příšerná nuda.. total mě to nebavilo.. byla tam tma, jak už to ve hvězdárnách bývá :D a působilo to na mě takovým stísněným dojmem.. pstě jsem si připadala etě ubožejší a opuštěnější, když jsem viděla ten velký vesmír... No a tak jsem radši usla :DD spalo se tam sice blbě.. celkem nepohodlné a pěkně jsem si křivila páteř :D, ale jinak to šlo. :D Nevím, ale čím dál tím více mi přijde, že se chovám méně rozumněji a jsem více puberťačka a vůbec si nevážím vzdělání a tak.. páč dříve jsem tak nad vším přemýšlela a všechno brala vážně a teď se věcem spíše směju a neberu je moc vážně a ani se mi nad nima nechce moc přemýšlet... No přesně naopak než by to mělo být.. ale já pstě ve svých patnácti nechci být nějaká intelektuálka a hloubat nad hlubokými věcmi.. já si chci pstě zatím užívat a všechno neřešit... ale většina lidí, hlavně holek už jsou takoví hloubavější.. jako taky se smějou atd., ale už jsou pstě rozumnější a já si připadám jako mimino :D ale zase na druhou stranu taková etě být nechci :DD No radši neřešte :DD. No a pak jsme byli na vysoké škole na přednášce o kamenech.. :DD tak to byla sranda.. s kámoškou jsme tam chodily a dělaly, jak je to zajímavé a měly z toho pstě prču :DD No a teď byh se měla jít učit, páč mám odpoledne voliš... chjoo chjoo ale nedá se nic dělat.. :( Tak se mějte krásně a zatím *Au revoir* :o)

Soudit někoho?? lepší je začít u sebe..

20. dubna 2008 v 22:55 Myslím si..
Víte, co nechápu? Jak může někdo říct, že všichni mají stejné možnosti v životě a je jen na něm, jak jich využije a jakých cest si vybere.. Vždyť to tak přece vůbec není. A to samozřejmě tedˇnemám na mysli děti v Africe a děti v ČR. Každý vyrůstá v jiných podmínkácha hlavně podle výchovy se tvoří jeho osobnost... někdo je krásný, chytrý, umí zpívat atd. A někdo nemá nadání pstě na nic. No ale tohle tvrdí většinou úspěšní lidé, kteří jsou se sebou spokojeni. Ti si myslí, že se tak může mít každý a kdo se tak nemá je to jeho chyba... A taky samozřejmě, ti co si více prožili a zažili více hrůzy se dokáží více vcítit do druhých a pochopit třeba proč se zachovali tak jak se zachovali, i když to nebylo "dobré řešení". Někteří lidé je pstě odsoudí a tvrdí, jak oni by se zachovali jinak, ale to přece nemůžou ani tušit.. tak třeba nedávno dvě kámošky řešily anorexii, ja ty holky naprosto nechápou a že jsou povrchní a ony samy by takové nikdy nebyly.., ale obě dvě jsou štííhlé jako proutek.. Pstě si myslím, že nikdo nemá právo někoho soudit nebo odsuzovat.. vždyť jsme všichni jen lidé a pořád tvrdit, jak se lidé v poslední době chovají, že je to hrůza a kam ten svět spěje.. vždyť jsme taky lidé a nikdy bychom ze sebe neměli dělat, jakože k nim nepatříme.. Vždy si musíme uvědomit, jací jsme my a první hledat u sebe.. Odsuzovat lidsou sobeckost a povrchnost a dělat, že my takoví vůbec nejsme není teda rozhodně správné.. Největší úspěch je přiznat si vlastní slabiny. Soudit druhé je hrozně jednoduché.

chčije chčije a chčije.. a zase jenom u nás :DD

20. dubna 2008 v 9:58
Ahojte :o) no spíše ahojte :o(, páč venku je taaak hnusně, že se tam nedá dělat total niiic. Zataženo, mlha, déšť.. chjooo a prý všude jinde už je krásně.. hmm, tak aspoň, že vy máte krásné počasí :o)). Ale jináč to není až tak hrozné, páč si pojedu koupit šusťáky, které už mám vyhlídnuté.. teď jen aby byly.. :D a taky klávesnici :o)) koooonečněěěěěěě, páč tahle je upe zalepená a člověk když chce zmáčknout klávesu, tak mu to trvá pět minut.. :DDD Doufám, že koupíme tu užo podsvícenou a ne černou.. :( no ale hlavně ať se na ni dobře píše :o)). Jináč odpoledne už by snad mělo být hezky a já mohla jít na kolo :o)). Ale nedělám si iluze... no snažím se :DD A zíítra jdeme na exkurzi do planetária :o)) kam se mi sice total nechce, páč jsme tam byli minulý rok, ale aspoň se neučíme :o). A samozřejmě budu držet palečky všem svým milovaným sbéčům, které dělají zítra přijímačky :o)) Určitě je dáte. :o)) Tak se zatím mějte :o) *Bye Bye* :o)

černá a zase jen černá.. :( kdo se má na to dívat.. :DD

19. dubna 2008 v 22:41
Tak jsem se dodívala na ten film a naknec to bylo docela v pohodě :o) sranda :DD Musí to být hrozné.. jít spát s tím, že druhý den si nebudu nic pamatovat... z toho by se normal člověk zhroutil.. nj film :DD Ale zase najít někoho, kdo vás bude mít tak rád, že vám to bude každý den rád připomínat mi přijde úžasné :o)). Chjooo. Já taky někoho takového chciiiiiii. :D Ale nebojte nebudu si kvuli toho nic delat, abych ztratila kratkodobou paměť. :DD Tak právě jsem ze svého nádherného prasátka udělal postižené... páč se mu smazaly oči, tak jsem mu je nakreslila.. nechtěla jsem aby bylo slepé... a teď má zase každé upe jiné a jinde :D ale hlavně že vidí :DD no neřešte,.. už mi zase šibe.. :DD Jen doufám že už bude zítra krásně!!! prosííííííííím Chci jít totiž na kolo.. Původně jsem chtěla jít s kámoškou na tůru, jenže ona nemůže nebo nechce :D ale výsledek vyjde na stejno.. ale pokuď bude pršet, tak zase budu celý den sedět doma.. :((( BTW budeme mít new počítač :o)) a ve čtvrtek jsme se byli dívat na tu bednu.. jak bude vypadat..a já se upe těšila, že tam budou nějaké růžové a všelijaké spešla a všude jen samá černá černá a zase černá.. pro změnu šedá a pak zase černá.. chjooo :(( Nechápu, že total nikdo nemá vkus.. :DDD

Sluníčko, sluníčko... prosím vyjdi uuuž.. :DD

19. dubna 2008 v 20:40
Ahojda lahojda :D Tak jak jste se dneska měli? Já celkem fajnově.. no až na to, že odpoledne pršelo :((. Poslední dobou mi stačí jenom sluníčko a hned mám epší náladu :D. Pstě do mě proudí ty své úúžo paprsky :DD neřešte.. rači :D No dopoledne jsme byly s kámoškou běhat a bylo to upe úúúžo :o)). Dokonce jsem i nebyla za největší trapku :DD A odpoledne u mě byla zase jiná kámoška, ale to už pršelo :(( tkž už to nebylo tak action.. ale ono by to asi nebylo ani jinak, páč ta kámoška je trošku líná.. :D A teď se dívám na 50 krát a stále poprvé a je to pěkná nuda... chjoo.. Tak zatíííím :o) mějte se lahojdově :DD

njn a je tu další dlouhý článek..

17. dubna 2008 v 21:51
Víte, co nechápu? Jak se vůbec může stát, že si člověk přestane věřit. Že pstě najednou potřebuje slyšet od ostatních, že mu to jde a není hloupý..