moje pravé já :DD

2. dubna 2008 v 17:48
ááá já mám tak blbou naládu... vůbec se mi nechce učit :o((((( to tak mám vždycky.. tak půl hoďky se učím.. pak si jdu udělat pauzu :o) a pak už se nemůžu vůbec dokopat.. jenže teď je to vážné páč budu zkoušená a ne psát písemku!!! :o( no nebudu vás otravovat negativníma kecama o škole... a taky chci foťák upe moooc.. už mám upe absťák.. pořád nám nejde ta hloupá baterka a já bych teď šla upe fotit :o)) chjooo...ti líní rodiče.. pak po kom jsem .. :DD jinač je těžká nuda.. upe bych šla ven, ale je tam megha kosa a navíc nvm, co bych tam dělala... rozhodla jsem se, že se upe změním.. tak tady píšu v čem:
  1. budu žít okamžikem...páč já všechno moc rozpitvávám, pořád přemýšlím nad svýma problémama, místo abych užívala každé chvíle.. pstě žiju tak trošku ve snách..a to se změní :o)
  2. nebudu nic řešit.. bude ze mě total flegmatik... to trochu souvisí s tím předtím.. pstě se pořád nebudu snažit něco vyřešit a rozebírat kraviny, ale příjimat situace takové jaké jsou a snažit se je co nejvíce užít v rámci možností a ne si pořád říkat co by kdyby...
  3. nebudu vůbec urážlivá, ale total vyrovnaná... tkž mě nikdo nerozhodí.. a budu si jista s tím co dělám a budu si za tím stát :o) tkž ať si říka kdo chce co chce... :D
no tkž taková od teďka budu :o) jj jen tak mimochodem.. jedna moje úžasná kámoška mi pořád dokola říká, jak je ta new růžová spešl prupiska hnusná a divná.. že by mi ji záviděla :D no spíše nemá žádný takt.. a nebo si myslí, že bych to jednou nepochopila :DD Ale říkám, já jsem teď upe vyrovnaná, tkž mě to opravdu nerozhodí :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.