můj týden v kostce :DD

30. května 2008 v 21:52
Tak se vám zase po dlouhé době ozývám. Nějak nebyl čas.. škola, učení.. Jinak, co se za ten týden vlastně stalo.. Nic zvláštního, jak jsem optimisticky předvídala :DD, se nestalo a týden byl úplně běžný obyčejný školní týden :D. Učila jsem se, četla, dívala na telku, byla venku... A tak jsem nějak přišla na to, že jak si pořád stěžuju, že pořád sedím doma a nudím se, tak že když jdu s někým ven, tak je stejně taková nuda, že už se těším domů. Přijde mi, že jsou moji kamarádi hrozně pohodlní, líní a ke štěstí jim stačí, když si na hodinu někam sednou, a pak se jenom učí a uklízí.. Možná, že je to správné a já jsem věčně nespokojená, ale mi to prostě nestačí. Tak jak daleko od sebe bydlíme, tak oni to ještě zveličují. Prostě nedokážou jen tak sednout na vlak a udělat něco neplánovaně, jen tak free :o). Jsou tak líní, že než by někam šli, tak se radši spokojí s tím málem, co mají hned vedle sebe. A mě vedle nich přijde ten život tak nějak nudný.. a už mi připadá, že ani nejde pořádně, co dělat.. Tímhle tady nechci nikoho pomlouvat, ale prostě se potřebuju vypsat a nemyslím to nijak špatně na ně. Prostě jsou jiní a to není špatné, ale pro mě celkem jo.
O víkendu ještě nevím, co budu dělat, jen doufám, že ho celý neprosedím doma a taky se dokopu do učení.. Nu uvidíme.. Jinak dneska jsem šla ze školy domů pěšky. Je to cca sedm kilásků, tkž žádná túra :D, ale za rohem to taky není. Cesta byla celkem v pohodě, akorát jsem si někdy říkala, že bych udělala lépe, kdybych si radši četla a vypadla z reality, než nad ní opřád přemýšlela :DD. Jinak se vůbec nic nezměnilo, do tanečních partnera pořád nemám, ale snažím se být v klidu. být vyrovnaná a brát věci, tak jak jsou a neříkat si coby kdyby.. tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to zase vydží :DD počítám, že zítra mi zase přetečou nervy :DD nj hysterka.. :DD
Jinak mi profesorka z češtny řekla, že se pořád směju a jsem takový optimista :DD. ta jsem nad tím tak přemýšlela, jak na to přišla, že mi to vůbec tak nepřijde.. Jj možná se ve škole směju kravinám, ale že bych měla nějak optimistický pohled na svět.. no nevím :DD Ale je fakt, že ona mě vidí jenom v té škole, tkž si to myslí jenom podle toho.. Ale vidíte, další důkaz, že jsem optimista :DD Někde jsem četla, že když se něčemu smějeme, tak jsme vlastně pochopili a smířili se se směšnou realitou... Dokázali jsme se nad to povznést a přiznat vlastní chyby. Chápete, jak to myslím? No nevadí, já jsem to taky dlouho nemohla pochopit a to jsem si to přečetla více srozumitelněji..
Celkem jsem se dneska rozepsala, co? Ale teď to snad nevadí, když jsem se tak dlouho neozvala.. :o) Tak se mějte krásně a užijte si víken.. ještě se ozvu :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jesí jesí | Web | 31. května 2008 v 18:46 | Reagovat

ahojky, nedávno vlastně včera jsem řešila to samý... že některý lidi , který jsou moc fajn neumí prostě udělat něco co je zrovna napadne , a né že se to musí 10X rozmyslet , prostě udělat něco co tě napadne , nějakou blbinu , prostě spontální být .... prostě jak si napsala článek :)

2 _w€ru*Sh..x..Sbéé _w€ru*Sh..x..Sbéé | Web | 31. května 2008 v 19:47 | Reagovat

Já se taky nudim..ale jakože všecko vidim růžowě..tak mi to ani newadí..a kdo se hodně směje..bude dlouho živ..x))

3 Lucik--tvoje Sbéčko♥ Lucik--tvoje Sbéčko♥ | Web | 1. června 2008 v 23:10 | Reagovat

To byla dcla dlouhá kostka..xD

4 Barčáček :-) Barčáček :-) | Web | 2. června 2008 v 11:16 | Reagovat

S úsměvem jsem na tom podobně. Ve škole mám pusinku od ucha k uchu, ale jakmile přijdu domů, čeká mě tam něco nemilého, ať v podobně neustlané postele nebo bordelu na stole... Úsměv mi okamžitě zmizí a já už se nedokážu naladit na pozitivní vlnu, tak jako ve škole... :-( Pak pořád dokola poslouchám to, jak jsou všichni okolo mě veselí a pořád se smějí a já jsem ta jediná, která se mračí nebo brečí, jenže mě doma prostě do smíchu vůbec není...

5 Barrysek Barrysek | Web | 2. června 2008 v 20:25 | Reagovat

No právě a toho se bojím... Co může všechno znamenat to, že se netěšíš domů... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.