Realita je krutá, ale i krásná

25. května 2008 v 21:28 |  Myslím si..
Tak jsem si tak četla smutné citáty a uvědomila si, že jsou pravdivé. Jsou v nich hluboké myšlenky, které si kdekdo bojí připustit. Takové citáty může napsat jen někdo, kdo je nešťastný. Píše tak svoje zkušenosti a vychází přímo z něj. Je to krutá realita, kterou šťastní lidé přehlížejí? Když je někdo šťastný, plno lidí mu říká, ať si sundá růžové brýle a podívá se realitě do očí. ale není to i naopak? Realita přece není jen zlá, je i krásná... Všude kolem nás je smrt, lež a násilí. Ale jsou zde i opačné stejně silné city jako je láska, přátelství a radost. Tak proč je realita jen zlá?? Jo to je vlastnost lidí, že na hezké věci zapomenou rychle, zato na špatné hůře. Ale měli bychom vidět všechno. Je pravda, že být šťastný je mnohem těžší než být nešťastný, ale já myslím, že ten boj za to stojí. :o) Ale je pravda, že když se stane něco hrozného, zůstane v nás celý život. Zato hezké věci, o které jsme přišly v nás vyvolávají hezké vzpomínky, ale o to více to pak bolí.
Upřímně řečeno ani nevím, kde se ten článek ve mě vzal, páč bych řekla, že teď patřím spíše do kupiny lidí, kteří by všechny růžové brýle nejraději zahrabali :D, ale je to asi dobré znamení :o).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jesí jesí | Web | 26. května 2008 v 18:55 | Reagovat

moc pěkná myšlenka.,.. podle mě  je realita, taková jaká je a to, že někteří říkaj jak je tvrdá a ti co jsou happy vidí všechno zjednodušeně , tak s těmi nesouhlasím... když má totiž někdo růžové brýle znamená to , že si z věcí nedělá těžkou hlavu, takže realita může být krásná i bez růžových brýlí a jen pesimističní lidé si to nechcou přiznat:)

2 _w€ru*Sh..x..Sbéé _w€ru*Sh..x..Sbéé | Web | 26. května 2008 v 19:17 | Reagovat

Já widim vlastně všecko růžově..asi to taky není moc dobrý..ale prostě.. I lowe my life ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.