žádné myšlenky.. už jen prázdnota :DD

23. června 2008 v 22:44
Tak jsem dneska měla jít na koupiště, ale pak se to nějak zvrtlo a odpoledne jsem strávila doma v náruči knihy a spíše bráchy :D. Původně jsem chtěla jet na kolo, ale pak jsem usoudila, že v takovém hicu to není nejlepší nápad.. možná vám to připadá jen jako hloupá výmluva, ale já vím, že makat v třiceti stupních ve stínu by mě nebavilo. Je to asi tím, že nejsem extra sportovec, ale prostě to tak je. :D Znám spoustu lidí, kteří hodně sportují a nacházejí v tom velké nadšení, náplně dne a štěstí. Upřímně, chtěla bych to tak taky mít, ale obávám se, že já taková nejsem. Občas si zajedu sama někam na kole nebo tak, ale mnohem radši jdu s někým ven a nebo si jdu třeba jen tak číst. :o)
Včera jsem psala celkem dost zmateně co? :D Ale nějak mě to uklidňovalo, psát jen tak myšlenky, které mě právě napadly.. Asi to tak budu dělat častěji :D. Někteří psychologové dělají takové terapie, kdy člověk mluví to, co ho právě napadne, třeba upe blbosti. Myslím, že jsou nejúčinnější, páč může ven proniknout něco z našeho podvědomí a to podle mě hodně ovlivňuje náš duševní stav.. ale nebojte zase tak akční to tady nebude :DD
Nic už mě nenapadá.. žádné myšlenky.. jsem zvláště prázdná.. No asi jsem spíše celkem unavená a už tu melu celkem kraviny :D Takže neřešte, nehroťte, nesuďte. :D Radši končím. Ahojte lahojte :o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _w€ru*Sh..x..Sbéé _w€ru*Sh..x..Sbéé | Web | 27. června 2008 v 12:37 | Reagovat

Ty budeš jednou spisowatelka..psycholožka..nebo tak něco..x))

2 jesí jesí | Web | 28. června 2008 v 12:47 | Reagovat

náhodou , proč se nevypsat z toho , co se nám hoí hlavou, nám to pomůže a to, že už to jsou kraviny nikoho nemusí užírat a navíc ten článek hovadin nebyla:D

3 Škola snů Škola snů | Web | 28. června 2008 v 17:00 | Reagovat

AhojQy,

vím, že škola už skončila, ale to není důvod proč se nepřihlásit do super moderní školy plné zábavy, módy , hudby , tance , kluků zábavy a všeho jiného! Neváhej a přihlaš se! Po vyplnění přihlášky můžeš začít normálně soutěžit a zapojovat se, nakupovat... nebo se můžeš stát učitelem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.