Srpen 2008

A jak bylo v Chorvatsku? Superně :o)

22. srpna 2008 v 20:01
Tak tohle nafukovací křesílko jsme si koupili na místě a opravdu bych vám nedoporučovala chodit v něm na rozvlněné moře :D

Věčný koloběh

22. srpna 2008 v 18:42 Co se mi honí hlavou...
Víte, co mě nejvíc zaráží na škole? Ten její neustálý běh. Velký spěch a nezastavitelnost. Ano, jsou víkendy a občas i prázdniny. Ty nás z něj však nevytáhnou. Když si to uvědomím, tak mám před sebou deset nezastavitelných měsíců. Ani vaše nejhorší pohroma je nepozastaví. Ba naopak, je směšné, jak se vám pak vysmíívají.
Tentokrát se nebojím školy, hromad učení a špatných známek. Bojím se té rutiny, která nejde zastavit ani na okamžik. Člověk pak věčně nestíhá, děla, co ho nebaví a když má konečně na něco čas, vyčítá si, že by ho mohl trávit mnohem lépe. A nejhorší je ten pocit, že na něco důležitého zapomínáme v návalu někdy nesmyslných věcí.

středa 6.8.

6. srpna 2008 v 20:36
Tak se vám zase po dlouhé době hlásím. :o) Minulý týden jsem byla na "příměstském" francouzském táboře a zítra odjíždím k moři. :D Dneska jsem se složitě dobalila a celkem se už i těším. :) Největší trauma bylo s knížkama.. Jedu tam totiž s našima,tak tam budu mít asi dost volného času.. tkž plno knížek.. :o) Nějak jsem nevěděla, kterou vyřadit.. všechny jsou tak na stejné úrovni.. tkž jich mám deset :DD. Jj já vím, jsem celkem cvok.. tak radši neřešte :D.
V pondělí jsem jela ke kámošce a cestou ve vlaku si četla... tkž cca hodinu. Blížil se konec knížky a její hlavní hrdina zemřel.. no jakože jsem se v tom vlaku málem rozbrečela.. doma bych to asi nedala. Nějak jsem se s tím pořád etě nesmířila.. jakože kámoška se mi vysmála. Ale já ji asi chápu.. ale chápu i sebe..
No už melu trošku kraviny, tkž se s váma loučím. Mějte se krásně a až přijedu tak naschle :o)