Říjen 2008

Náš čas je správný :D

29. října 2008 v 18:33
Hurááá, začíná zimní čas, ten správný :DD..., končí prázdniny, i když byly velmi krátké, nikdo mi nepíše, všichni mě fuckují, ale já jsem v klidu. :o) Sedím u kompu, píšu total trapný článek, učím se "primitivní" :D časování nepravidelných sloves a piju ice tea :D. Umím německy :D. Pár primitivních frází, ale začínám mít pocit, že mi jde nejlépe ze všech cizích jazyků :D.
Celé prázdniny jsem byla pryč, v Jeseníkách s kámoškou. Počasí bylo zimné, mlhavé a brzko se stmívající, ale to nám nevadilo. Žily jsme ve starém čase, vstávaly v šest, v přetopeném pokoji téměř nevětraly :( a bály se duchů.. no spíše chrápajících sousedů :D. Na túry chodily, leč nehrotily. Když jsme nevěděly kudy kam, dolů bylo vždy správné řešení :D. A taky chodit z jednich lázní do druhých může být sranda, hlavně když jsou tam jen jedny :D. " Tady je taky hotel Praděd, a tady ten samý barák..." :D místo abychom došly do lázní, vynořily jsme se po devítikilometrové procházce asi o půl kilometru vedle.. :D
Takže prázdniny byly fajné a ještě jednu radu na závěr.. Když nebude ve vlaku místo, postavte se do uličky, zablokujte dveře do záchodu a máte pokoj :D.
Fotky dodám později, až mi je jedna nejmenovaná postava pošle :p. Bude jich jen pár, protože jsem moc nefotila ale budou stát za to :D.

Chaos

19. října 2008 v 23:02 Zmatená..
Sedím tu, uklimbaná všeprostupující tmou, ale stále nesmířená s představou zítřejší školy. Zase jsem ztratila řád, stále se opakující jistotu. Jsem z toho zase venku a možná ještě někde dále, v úplném chaosu. Ničemu nerozumím, nic se mi nechce.
Je čas stále stejný? Má každá minuta šedesát sekund, které jsou pořád stejné?Vždyť i v té hloupé vědě existuje teorie relativity. Vše je relativní, ve všem je pravda, záleží pouze na úhlu pohledu. Mám pocit, že když půjdu o hodinu později spát, tak se vše o tu dobu protáhhne a já budu ve škole později. Dětinské, směšné, ale já to tak cítím. Ve spánku utíká čas rychleji, a nebo třeba taky ne. Třeba je v něm druhý "život", který nám dodává naději k přežití. A pouze proto, že si na něj moc nepamatujeme neznamená, že je to opravdu jen odpočinek organismu...
Radši se s vámi rozloučím, mějte se krásně, užívejte si a buďte šťastni.

Život je vše okolo nás.

9. října 2008 v 22:59 Zmatená..
Dívám se na svůj blog a zjišťuju. že začíná nějak pustnou a najednou mě to hrozně štve. A tak, místo abych šla spát, tady píšu tenhle článek :). Poslední dobou jsem dost zmatená. No nevím, jestli toto slovo plně označuje to, co chci vyjádřit, ale celkově mám pořád pocit, že slova nás omezují. Nedokáží plně vyjádřit nic. Ale vraťme se k původní myšlence :D. Jsem vystrašená, znechucená, lhostejná a nejraději bych žila jenom v knížkách a snech. Tak například dneska ráno jsem málem nevystoupila z vlaku, jak se mi tam chtělo zůstat, poslouchat dále hudbu a číst.. A celou první hodinu mi trvalo než jsem se aklimatizovala..
Říká se, že když je člověk nešťastný, měl by k tomu mít důvod. Ale já spíše hledám důvod, proč být šťastná. Jsem hrozně pasivní. Já nepotřebuju důvod k tomu, abych mohla být nešťastná. Já ho spíše potřebuju k tom, abych byla šťastná. A taková být nechci. A štve mě to.
Ale tak nějak nevidím jediný důvod, který by mě měl držet nad vodou. Snad jen to, že může být a taky ještě bude hůř, a tak bych si měla vážit aspoň té trošky, co mám teď.
Svět se zbláznil. Tedy aspoň ve mně.
Často se ptám, co je to život. Je to vše okolo mně. Pořád se snažím najít na to nějakou hlubší odpověď. Ale není tato pravdivá? Co když se jenom pořád snažím vidět svět složitěji a smyslněji, než jaký doopravdy je. Nejsmutnější je, že na toto odpověď asi nikdy nedostanu.